Aktuality

Uvoľnenie pandemických opatrení zo strany štátu na konci februára tohto roka dalo definitívne zelenú organizátorom Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA, ktorí okamžite naplno rozbehli prípravu 62. ročníka tohto mimoriadneho podujatia.

Tance s vyhadzovaním v myjavsko-trenčianskej oblasti, ktoré boli v roku 2021 zapísané do Reprezentatívneho zoznamu nehmotného kultúrneho dedičstva Slovenska, sa stali hlavným motívom vizuálnej identity 62. ročníka Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2022.

Od 20. do 22. augusta 2021 sa bude v Myjave konať pokračovanie 61. ročníka Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2021, ktorý sme v online podobe mohli sledovať v júni tohto roka prostredníctvom youtube kanálu, webovej stránky či televíznych obrazoviek TV NOE, TV Myjava a TV Piešťany.

Milí priatelia, vážení návštevníci, ctení priaznivci folklóru! Medzinárodný folklórny festival MYJAVA 2021 bude pokračovať piatym dňom, v rámci ktorého sme pre vás pripravili päť atraktívnych programov.

Jedným zo spôsobov prezentácie programov 61. ročníka Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2021 je odvysielanie vybraných programov na obrazovkách našich televíznych partnerov. Medzi nich patria už tradične Televízia NOE, Televízia Myjava a tento rok pribudla aj Televízia Piešťany.