Aktuality

Milí priatelia, vážení návštevníci, ctení priaznivci folklóru! Medzinárodný folklórny festival MYJAVA 2021 bude pokračovať piatym dňom, v rámci ktorého sme pre vás pripravili päť atraktívnych programov.

Jedným zo spôsobov prezentácie programov 61. ročníka Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2021 je odvysielanie vybraných programov na obrazovkách našich televíznych partnerov. Medzi nich patria už tradične Televízia NOE, Televízia Myjava a tento rok pribudla aj Televízia Piešťany.

Milí priatelia, ctení návštevníci, vážení priaznivci folklóru! Máme pred sebou štvrtý deň 61. ročníka Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2021, v ktorom vám ponúkneme naozaj zaujímavé programy hodné vašej pozornosti.

Milí priatelia, ctení hostia, vážení priaznivci folklóru! Máme pred sebou tretí deň 61. ročníka Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2021.

SNM - Múzeum Slovenských národných rád a Slovenské národné múzeum v Martine vás srdečne pozývajú na výstavu s názvom Krása pre ženu stvorená, ktorá je súčasťou programu 61. ročníka Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2021.

Milí priatelia, ctení hostia, vážení priaznivci folklóru! Máme tu druhý deň 61. ročníka Medzinárodného folklórneho festivalu MYJAVA 2021.

Ako sa vraví, človek mieni, Pán Boh a v tomto prípade doba mení... A prináša nové výzvy. Prijmite preto, prosím, našu tanečnú MY-A-VY výzvu a zapojte sa do obľúbenej festivalovej koštofky tanečných schopností nazvanej O mijafskí kosjérek priamo z bublín vašich domácností!