Veľká tanečná výzva! Zapojte sa aj vy!

31.05.2021

Ako sa vraví, človek mieni, Pán Boh a v tomto prípade doba mení... A prináša nové výzvy. Prijmite preto, prosím, našu tanečnú MY-A-VY výzvu a zapojte sa do obľúbenej festivalovej koštofky tanečných schopností nazvanej O mijafskí kosjérek priamo z bublín vašich domácností!

Predchádzajúce tanečné skúsenosti účastníkov nie sú určujúce. Tance z Horných Orešian sa môžete naučiť podľa videonávodu manželov Barbory a Fera Morongovcov.

Účasť je podmienená nahratím krátkeho videa, napríklad na váš smartfón, na ktorom zatancujete aspoň jeden z vyučovaných tancov (čardáš, polka). Hudobný podklad aj inštruktážne video si môžete naštudovať tu:

Video, prosím, pošlite najneskôr do štvrtka 17. 6. 2021 na emailovú adresu kosjerek@mffmyjava.sk a v správe uveďte aj vaše meno a adresu. V prípade, že vám chýba povzbudenie publika, zverejnenie a zdieľanie vášho videa na vlastnom facebookovom profile s hashtagom #mijavskikosjerek2021 je vítané.

Vaša aktívna účasť a priazeň poroty budú odmenené hodnotnými cenami s možnosťou reálnej návštevy budúceho ročníka festivalu. Výsledky tanečnej súťaže budú zverejnené v sobotu 20. júna 2021 podľa oficiálneho programu festivalu.

MY sme už pripravení A VY?